Кондиціонер Electrolux EACS/I-12HM/N8_19Y
Кондиціонер Electrolux EACS/I-12HM/N8_19Y
Особливості
Охолодження 3.2 кВт
Теплопродуктивність 3.5 кВт
Технологія Super DC Inverter
Автономний контроль і підтримання плюсової температури в приміщенні (+8°С)
Низький рівень шуму
Самодіагностика
Автоматичне розморожування
Турбо-режим
Автоочищення
Авторестарт
Гарячий старт
Нічний режим
Функція I-Feel
Стабільна робота в діапазоні 160-264В
SEER Class A++
SCOP Class A+++
Стабільна робота до -15°С
Таймер на 24 години
Фільтри тонкої очистки в комплекті (6 ступенів фільтрації)
Комплектація
КондиціонерПульт
Інструкція
60 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Monaco Super DC Іnverter R32 |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.94/0.99 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -22 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 27.5х79х20 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 9 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 54х77.6х32 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 31 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |








