Холодильник Indesit TIA 14 S AA UA
код товару: 12524
Холодильник Indesit TIA 14 S AA UA
Особливості
6TH sense
Відділ для овочів
Без дисплея
Холодильне відділення
Зона свіжості: Немає
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло, 3 шт
Дверні кошики: 3 шт
Контейнер для овочів: 2 шт
Полка для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Лоток для льоду
Кількість секцій в морозильній камері: 1 шт
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | Статична |
| Система розморожування холодильної камери: | Статична |
| Тип: | Двокамерний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Верхня морозильна камера |
| Загальний обсяг: | 245 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 145 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Габарити (ВхШхГ): | 145x60x62 см |
| Потужність заморожування: | 2 кг/добу |
| Клас енергоспоживання: | A+ (246 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 17 г |
| Управління: | Механічне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Росія |


