Кондиціонер Gree GWH18AKC-K6DNA1A/I
Кондиціонер Gree GWH18AKC-K6DNA1A/I
Особливості
Функція "Теплий старт"
Безшумний режим
Автоматичні горизонтальні і вертикальні жалюзі
Низькотемпературний обігрів і охолодження
Нічний режим
Режим "Турбо"
Функція "I feel"
Датчик присутності людей
Функція авторестарт
Пульт дистанційного керування з годинником і функцією блокування
Управління по WiFi
Плавний пуск
Самодіагностика і самоочищення
Багатошвидкісний вентилятор для регулювання сили повітряного потоку
Підтримка мінімальної температури +8 в приміщенні при відсутності людей
Інтелектуальне розморожування
Запуск кондиціонера при низькій напрузі або перебоях в живленні
Функції
Сold plazma
Автоперезапуск
Авторазморозка
Антіплесень
Самодіагностика
Самоочищення
Старт при низькій напрузі
Фільтрація повітря
Функція "Wi-Fi"
Комплектація
Внутрішній блок
Зовнішній блок
Пульт ДУ
Гарантійний талон
Інструкція
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Soyal DC inverter (Cold Plazma) +Wi-fi |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.39/1.45 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -25 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29.5х97.7х28.1 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 17 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 70х96.5х39.6 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 46 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Так |












