Кондиціонер Idea ISR-09HR-SA0-DN8 ION
код товару: 12224
Кондиціонер Idea ISR-09HR-SA0-DN8 ION
Особливості
Тип фреону: R32
Охолодження: 2.6 кВт
Теплопродуктивність: 2.8 кВт
Компресор: HIGHLY
3-х хвилинна функція захисту
Функція "Anti-Cold Air"
Авто-перезапуск
Авто-розморожування
Автоматична робота жалюзі (в горизонтальній площині)
Функція самодіагностики
Турбо режим
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Іонізація
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
Нічний
При низькій температурі (<-20 ° C)
Комплектація
Кондиціонер
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | DC Inverter R32 |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.75/0.80 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -20 до +43°C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 28.5x75x20 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 7.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 54.5x73x28.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 25 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |


