Бойлер Ariston ANDRIS LUX ECO 30 PL EU
код товару: 12001
Бойлер Ariston ANDRIS LUX ECO 30 PL EU
Особливості
Матеріал корпусу: Пластик
Цифровий дисплей
Матеріал теплоізоляції: Пінополіуретан
Магнієвий анод
Клас енергоефективності: А
Пакет безпеки ABS
IPX4
Мінімальний тиск води - 0.2 бар
Максимальний тиск води - 8 бар
Час нагріву всього об'єму - 53 хв
Функція активного електричного захисту
Функція "ECO EVO"
Захист при включенні без води
Габарити
Габарити (ВхШхГ): 44.6x44.6x40.6 см
Вага: 12.8 кг
Гарантія: 24 місяці на електричні елементи і 60 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Об'єм: | 30 л |
| Форма: | Кубічна |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1x2000 Вт |
| Установка: | Вертикальна (над раковиною) |
| Тип управління: | Електронне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з напиленням титану |
| Час нагріву: | 53 хв |
| Габарити (ВхШхГ): | 44.6x44.6x40.6 см |
| Вага: | 12.8 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Італія |




