Кондиціонер IDEA ISR-18HR-SA1-DN8
код товару: 13866
Кондиціонер IDEA ISR-18HR-SA1-DN8
Особливості
Тип фреону: R32
Охолодження: 5.2 кВт
Теплопродуктивність: 5.5 кВт
Покриття ребра теплообмінника Blue Fin
Підвищена змочуваність теплообмінника
Компресор: HIGHLY
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Іонізація
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
Турборіжим
Функції
3-хвилинна функція захисту
Функція "Anti-Cold Air"
Авто-перезапуск
Авто-розморожування
Автоматична робота жалюзі (у горизонтальній площині)
Функція самодіагностики
Турбо режим
Комплектація
Кондиціонер
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | SA0 |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.49/1.66 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -20 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 31x90x22.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 12 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 54.5x80x31.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 35 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |


