Кондиціонер Idea Pro IPA-09HRFN1 ION
код товару: 12228
Кондиціонер Idea Pro IPA-09HRFN1 ION
Особливості
Тип фреону: R410a
Охолодження: 2.5 кВт
Теплопродуктивність: 2.6 кВт
Wi-Fi Ready (опція)
3-х хвилинна функція захисту
Повнофункціональний рестарт
Авто-горизонтальна робота жалюзі
Авторестарт
Авторазморозка
Функція Anti-Cold Air
Автоматична робота жалюзі
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Іонізація
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
Нічний
При низькій температурі (<-20 ° C)
Комплектація
Кондиціонер
Інструкція
Гарантійний талон
60 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Brilliant Inverter |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.72/0.78 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -20 до +42°C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 30х80х19.8 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 9 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 54.5x73x28.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 27 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |



