Кондиціонер IdeaPro IPA-09HR-FN8 ION
код товару: 12212
Кондиціонер IdeaPro IPA-09HR-FN8 ION
Особливості
фреон R32
Можливість установки Wifi модуля
Підвищена тепловіддача
Функція самоочищення
Сучасний інвертор
Система очищення повітря
Охолодження: 2.58 кВт
Теплопродуктивність: 2.7 кВт
Режими роботи
Обігрів
Осушення
Охолодження
Режим сну
Турборежим
Комплектація
Кондиціонер
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | SARDIUS |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.80/1.75 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -25 до +43°C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 20.1х79.2х29.2 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 7.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 54.5х73х28.5см |
| Вага зовнішнього блоку: | 26 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |


