Кондиціонер Kentatsu KSGMA53HZAN1/KSRMA53HZAN1
код товару: 00664
Функції
Функція "Комфортний сон"
Режим Sleep
Функція температурної компенсації
Функція запам'ятовування положення заслінки
функція антистрес
Таймер
Автоматичний вибір режиму
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
При низькій температурі (<-10 ° C)
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.63/1.54 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +48 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 27.5х94х20.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 9 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55.4х80х33.3 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 37.8 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |



