Кондиціонер Midea AF6-09N8C2E-I/AF6-09N8C2E-O
- В наявності
- Виробник: Midea
- Модель AF6-09N8C2E-I/AF6-09N8C2E-O
- 18 999 ₴
Кондиціонер Midea AF6-09N8C2E-I/AF6-09N8C2E-O
Особливості
Антикорозійне покриття
Легко миється передня панель
Робота на обігрів пр низьких температурах до -15С
Функція запам'ятовування позицій жалюзі
Стильний сучасний дизайн внутрішнього блоку
Ефективне осушення
Висновок дренажу вліво і вправо
Турбо-режим
Подвійна фільтрація: повітряний фільтр високої щільності і вугільний фільтр
Самоочищення
Теплий пуск - захист від обдування холодним повітрям
Таймер 24-години
Авторестарт
Гідрофільні покриття теплообмінника
Самодіагностика
Нічний режим - режим комфортного сну
Фреон R32
Охолодження 2.65 кВт
Теплопродуктивність 2.94 кВт
Режими роботи
Обігрів
Осушення
Охолодження
Підвищена продуктивність
Режим сну
Турборежим
Комплектація
Кондиціонер (внутрішній і зовнішній блок)
Пульт ДУ
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Forest |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.822/0.812 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +50 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 28.5x71.5x19.4 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 7.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 72x49.5x27 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 22.8 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Так (Опціонально) |





