Кондиціонер Midea MA-18N1D0-I/MAB-18N1D0-O
код товару: 12202
Кондиціонер Midea MA-18N1D0-I/MAB-18N1D0-O
Особливості
Тип фреона R32
3-х хвилинна функція захисту
Запобігання обдування холодним повітрям в режимі тепла
Автоперезапуск після зникнення електроживлення
Авто-розморожування
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Іонізація
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
При низькій температурі (<-25 ° C)
Самоочищення
Турборежим
60 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Blanc DС R32 |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 2.36/2.41 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +50 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 30.2x95.8x21.3 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 9 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55.4x80x33.3 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 38 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |





