Кондиціонер Sensei FTE-25TWP
код товару: 00729
Особливості
PLASMA Generator
Покриття TITAN Gold
Самоочищення
Компресор GMCC
функції
Автоперезапуск
Таймер
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 24х71.8х18 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 7 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 50х60х23.2 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 25 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |

