Кондиціонер MIDEA MSMA-09HRN1-Q ION
код товару: 00085
Особливості
Тип фреону: R410A
Унікальний дизайн "Океанська хвиля"
самодіагностика
Гідрофільні покриття теплообмінника
Фільтри "High Density" і "Cold Catalist"
Режим ПДУ "Favorite mode"
Стійка робота на обігрів при низьких температурах, до -7 С
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Іонізація
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
Нічний
Турборежим
60 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.77/0.82 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29x72x20 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 7 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55х70x27 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 26 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |


