Кондиціонер Mitsubishi MSZ-HJ25VA/MUZ-HJ25VA
Особливості
Енергоефективність класу А.
Функція економічного охолодження "Econo Cool".
Вбудований 12-ти годинний таймер автоматично вмикає та вимикає. Дискретність установки таймера становить 1 годину.
Автоматичне відновлення роботи після збою електроживлення (авторестарт).
Повнорозмірний антиоксидантний катехиновий повітряний фільтр з терміном служби 9 років.
Режими роботи
Автоматичний режим
Вентиляція
Обігрів
Осушення
Охолодження
Режим сну
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | -/0.87 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від - 10 до +46°C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29х79.9х23.2 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 9 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 53.8х69.9х24.9 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 24 кг |
| Країна-виробник товару: | Таїланд (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |






