Кондиціонер Panasonic CS/CU-TZ25TKEW
Особливості
Тип фреону R32
Пластик Soft Matt - матовий корпус внутрішнього блоку
Aerowings контролює напрямок повітряного потоку
Велика довжина трубопроводу (від 15м до 30м)
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
Нічний
Турборежим
При низькій температурі (<-15 ° C)
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.66/0.8 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29х79.9x19.7 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 8 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 54.2х78х28.9 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 27 кг |
| Країна-виробник товару: | Малайзія (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |












