Кондиціонер Panasonic CS/CU-XZ50TKEW
код товару: 00854
Особливості
Тип фреону R32
Aerowings
Econavi
Самодіагностика
Можливість установки на труби R410A/R22
Функції
Таймер
Автоматичний перезапуск
Режим м'якого осушення
Створення персонального повітряного потоку
Режим гарячого пуску
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Іонізація
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
Очищення повітря
Нічний
Турборежим
При низькій температурі (<-15 ° C)
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.41/1.44 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +43 °C |
| Колір: | Сріблястий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 30.2x112x23.6 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 12 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 69.5x87.5x32 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 42 кг |
| Країна-виробник товару: | Малайзія (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |







