Кондиціонер Samsung AR18BXHQASINUA



код товару: 14096
Кондиціонер Samsung AR18BXHQASINUA
Особливості
4-полюсний інверторний компресор
Тип фреону: R32
Охолодження Fast Cooling
Функція 2-Way Auto Swing
Охолодження: 5.3 кВт
Теплопродуктивність: 5.3 кВт
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
При низькій температурі (<-22 ° C)
Турборежим
Комплектація
Внутрішній блок
Зовнішній блок
Пульт ДУ
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Basic |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.28/1.81 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -22 до +48 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 30.2х95.7х21.3 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 10.9 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55.4х80.5х33 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 32.7 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Корея) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |





