Кондиціонер Samsung AR18TXFYAWKNUA
код товару: 12077
Кондиціонер Samsung AR18TXFYAWKNUA
Особливості
Охолодження: 5 кВт
Теплопродуктивність: 6 кВт
Рівень енергоспоживання: А ++
EER (Охолодження): 3.6 Вт
COP (Обігрів): 3.53 Вт
SEER: 6.8 (A ++)
SCOP: 3.8 (A +)
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
При низькій температурі (<-22 ° C)
Турборежим
функції
Двохетапне охолодження
Швидке охолодження
Комфортне охолодження
Безшумний режим
Комплектація
Внутрішній блок
Зовнішній блок
Пульт ДУ
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | GEO WiFi |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 2.18/2.5 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -22 до +48 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29.9x105.5x21.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 11.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 63.8x88x31 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 39.7 кг |
| Країна-виробник товару: | Таїланд (Бренд Корея) |
| Wi-Fi модуль: | Так |





