Кондиціонер Hoapp HSC-GA49VA/HMC-GA49VA
код товару: 12173
Кондиціонер Hoapp HSC-GA49VA/HMC-GA49VA
Особливості
Защита от обмерзания
Защита компрессора
Защита от обдува холодным воздухом
Діаметр трубопроводу (рідина): 6.35 мм (1/4")
Діаметр трубопроводу (газ): 12.7 мм (1/2")
Охолодження: 4.7 кВт
Теплопродуктивність: 4.9 кВт
EER/COP: 3.22/3.43 кВт
Режими роботи
Автоматичний режим
Вентиляція
Обігрів
Осушення
Охолодження
Режим сну
Турборежим
Функції
Самодіагностика
Авторестарт
Таймер
Старт при низькій напрузі
Комплектація
Кондиціонер (внутрішній і зовнішній блок)
Пульт ДУ
Документація
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Line |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.43/1.46 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 28.9х94х20 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 13 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 54х84.8х32 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 40 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |





