Кондиціонер Sensei SAC-09HSWH/I
код товару: 12157
Кондиціонер Sensei SAC-09HSWH/I
Особливості
Високопродуктивний DC Inverter
Холодна плазма
4D розподіл повітряного потоку
Клас енергоефективності А ++/А +
WIFI ready
Модуль WIFI опціонально
Фільтр з іонами срібла
Рівень шуму внутрішнього блоку від 26 dB
Компресор GMCC
Енергоефективність EER: 6.1
Енергоефективність COP: 4.0
Продуктивність (кВт) холод 2.6
Продуктивність (кВт) тепло 2.8
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
При низькій температурі (<-15 ° C)
Турборежим
Інші функції
Рециркуляція
Автоперезапуск
Фільтрація повітря
Комплектація
Зовнішній блок
Внутрішній блок
Пульт ДУ
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | PRO HL Inverter R32 |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.71/0.76 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 27x85.5x20.8 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 8.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 48.2x71.5x24 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 28 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |





