Кондиціонер Sensei SAC-18HSWN/XI
код товару: 12161
Кондиціонер Sensei SAC-18HSWN/XI
Особливості
Високопродуктивний DC Inverter
Холодна плазма
4D розподіл повітряного потоку
Клас енергоефективності А +++/А ++
WIFI ready
Модуль WIFI опціонально
Комбінований фільтр 4 в 1 (Вітамін С, Катехіновий, з іонами срібла, Фотокаталітичний)
Компресор GMCC
Енергоефективність EER: 7.4
Енергоефективність COP: 4.0
Продуктивність (кВт) холод 5
Продуктивність (кВт) тепло 5.6
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
При низькій температурі (<-25 ° C)
Турборежим
Інші функції
Рециркуляція
Автоперезапуск
Фільтрація повітря
Комплектація
Зовнішній блок
Внутрішній блок
Пульт ДУ
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | PRO Nordic Inverter |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.35/1.47 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -25 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 32х112.8х24.3 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 14.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 65х86х31 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 45 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |


