Кондиціонер Supra SA07GBDC
код товару: 00603
Особливості
Антікороззійное покриття випарника зовнішнього блоку
Самодиагностика
Функція розморожування теплообменнніка зовнішнього блоку
Функції
Авторестарт
Таймер
Самодиагностика
Функція розморожування теплообменнніка зовнішнього блоку
I-FEEL - підтримка заданої температури в зоні знаходження пульта
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
Нічний
Турборежим
При низькій температурі (& lt; -10 ° C)
Охолодження: 2.2 кВт
Теплопродуктивність: 2.3 кВт
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 20 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.635/0.685 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +48 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 27х71.3х19.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 10 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 42.8х72х31 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 23.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |

