Кондиціонер Supra SA24GBDC
код товару: 00607
Режими роботи
охолодження
обігрів
вентилятор
автоматичний
осушення
Нічний
Турборежим
При низькій температурі (<-10 ° C)
Тип фреону: R410A
Охолодження: 6.155 кВт
Теплопродуктивність: 6.2 кВт
функції
авторестарт
таймер
самодіагностика
Функція розморожування теплообменнніка зовнішнього блоку
I-FEEL - підтримка заданої температури в зоні знаходження пульта
Рівень шуму, внутрішній блок: 34/47 дБ
Рівень шуму, зовнішній блок: 57 дБ
Антікороззійное покриття випарника зовнішнього блоку
самодіагностика
Функція розморожування теплообменнніка зовнішнього блоку
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 70 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.815/1.915 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +48 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 30х97х22.4 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 16.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 70х95.5х39.6 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 50.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |

