Кондиціонер Zanussi ZACS/I-12HPF/A17/N1
код товару: 12736
Кондиціонер Zanussi ZACS/I-12HPF/A17/N1
Особливості
Вишуканий дизайн
Автономний контроль і підтримання плюсової температури в приміщенні (+8°С)
Низький рівень шуму
Технологія Super DC Inverter
Самодіагностика
Автоматичне розморожування
Турбо-режим
Автоочищення
Авторестарт
Гарячий старт
Нічний режим
Функція I-Feel
Прихований дисплей
Захист від перепаду напруги
Стабільна робота до -15°С
Таймер на 24 години
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Perfecto DC Inverter |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 25x77.3x19 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 8.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 59.6x84.2x32 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 31 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |

