Конвектор ECH-2002
код товару: 01114
Країна виробник Німеччина
Гарантія 12 місяців
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Реком. площа обслуговування: | 20 кв.м |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип управління: | Механічне |
| Таймер: | Немає |
| Дисплей: | Немає |
| Габарити: | 45х74х11 см |
| Вага: | 5.1 кг |
| Колір: | Білий |

