Конвектор ECH-2502
код товару: 01115
Країна виробник Німеччина
Гарантія 12 місяців
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Реком. площа обслуговування: | 25 кв.м |
| Потужність: | 2500 Вт |
| Тип управління: | Механічне |
| Терморегулятор: | Так |
| Таймер: | Немає |
| Дисплей: | Немає |
| Габарити: | 45x89x11 см |
| Вага: | 6.2 кг |
| Тип нагревательного елемента: | Голчастий |

