Пральна машина Bosch WAT28481ME
Пральна машина Bosch WAT28481ME
Особливості барабана
Барабан VarioDrum
Обсяг: 63л
Кут відкриття люка: 171°
Особливості двигуна: EcoSilenceDrive
Функції прання
Додаткове полоскання
Половинна завантаження
Додаткові функції
Система оптимізованого каскадного змочування білизни 3D-AquaSpar
Індикація передозування білизни
Циркуляційний сенсор для контролю оптимальних витрат води
Технологія дбайливого споживання води ActiveWater ™ Plus
Електронний контроль процесу прання, програм і температури
Акустичний сигнал закінчення програми
Функція дозавантаження
Вибір кількості обертів віджимання
Програми
Бавовна (декілька програм)
Синтетика (декілька програм)
Ополіскування
Джинси/Темні тканини
Очищення барабана
Сорочки/Блузи
Спортивний одяг
Коротка програма/Змішані тканини
Відведення води/Віджимання
Антиалергійна
Супер 30/15'
STD
Шерсть (ручне прання)
Тонкі тканини/шовк
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Повногабаритна 48-65 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 9 кг |
| Привід двигуна: | Ремінний |
| Споживання електроенергії: | 0.92 кВт/г |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1400 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 84.8х59.8х59 см |
| Колір: | Білий |

