Тепловентилятор Gorenje HC 2200 EM
код товару: 731954
Тепловентилятор Gorenje HC 2200 EM
Особливості
Стильний дизайн
Плавне регулювання швидкостей
Функція ECO
Номінальний струм запобіжника: 10 А
Дисплей
Комплектація
Тепловентилятор
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна виробник Словенія
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Реком. площа обслуговування: | 22 кв.м |
| Потужність: | 2200 Вт |
| Терморегулятор: | Так |
| Дисплей: | Так |
| Габарити: | 25x91.8x37.4 см |
| Вага: | 6.5 кг |
| Колір: | Чорний зі сріблом |
| Тип нагревательного елемента: | Керамічний |



