Конвектор Gorenje OptiHeat 2000 EWP (Wi-Fi)
код товару: 731709
Конвектор Gorenje OptiHeat 2000 EWP (Wi-Fi)
Особливості
Управління за допомогою Wi-Fi
Функція "блокування від дітей"
Звуковий сигнал управління
Комплектація
Конвектор Gorenje OptiHeat 2000 EWP (Wi-Fi)
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна реєстрації бренду Словенія
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Реком. площа обслуговування: | 20 кв.м |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип управління: | Електронне |
| Терморегулятор: | Так |
| Таймер: | Так |
| Дисплей: | Так |
| Габарити: | 43х92х24 см |
| Вага: | 5.6 кг |
| Колір: | Білий |




