Тепловентилятор Hoffson HFHT-2035
код товару: 13152
Тепловентилятор Hoffson HFHT-2035
Особливості
Датчик температури
З дисплеєм
З пультом
З таймером
З термостатом
Функція обертання
2 режими потужності: 1000/2000 Вт
Керамічний нагрівальний елемент
Функція обертання
8-годинний таймер
LED дисплей з індикацією кімнатної температури
Функції захисту
Вологозахист
Датчик перекидання
Захист від опіків
Захист від перегріву
Комплектація
Тепловентилятор
Пульт ДУ
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Гарантійний термін: 24 місяці
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Реком. площа обслуговування: | 24 кв. м |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип управління: | Пульт ДК |
| Терморегулятор: | Так |
| Таймер: | Так |
| Дисплей: | Так |
| Габарити: | 40.9х17х12.6 см |
| Вага: | 2.1 кг |
| Колір: | Білий |
| Тип нагревательного елемента: | Трубчастий (ТЕН) |


