Пральна машина Grifon WS-1062W
код товару: 14156
Пральна машина Grifon WS-1062W
Особливості
Відстрочка старту
Додаткове полоскання
Попереднє прання
Нагадування про очищення барабана
Блокування від дітей
Програми прання
Інтенсивний
Бавовна
Синтетичний
Змішані тканини
Джинси
ЕКО 40-60
20℃
Лише віджимання
Полоскання та віджимання
Об’ємний
Догляд за дитиною
шерсть
Спортивний одяг
Швидкий 15
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
30 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| Споживання електроенергії: | 0.737 кВт/г |
| Споживання води: | 50 л |
| Клас прання: | B |
| Клас віджиму: | С |
| Кіл-ть програм: | 15 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х59.5х40 см |
| Колір: | Білий |
| Країна-виробник товару: | Китай |




