Морозильна камера Edler ED-200CFW
код товару: 13030
Морозильна камера Edler ED-200CFW
Особливості
Клас енергоспоживання A +
Хладагент: R600a
Рівень шуму: 41 дБ
Потужність заморозки: 12 кг/24 г
Комплектація
Морозильна скриня
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип морозильної камери: | Скриня |
| Тип управління: | Механічне |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 200 л |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Система розморожування: | Статична |
| Потужність заморожування: | 12 кг/добу |
| Кліматичний клас: | SN-N-ST-T |
| Автономне збереження холоду: | 36 г |
| Вага: | 31 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х90.5х55 см |
| Колір: | Білий |
| Швидка заморозка: | Так |
| Країна виробник: | Китай |


