Конвектор NEOCLIMA COMFORTE 1.5
код товару: 01054
Конвектор NEOCLIMA COMFORTE 1.5
Додаткові характеристики
Захист від замерзання: є
Захист від перегріву: ні
Клас захисту: IP20, II клас електрозахисту
Озон: немає
Фільтрація повітря: немає
Цифровий датчик температури: немає
Дисплей: немає
Можливість використання у ванних кімнатах: немає
Автоматичне відключення при перекиданні: є
Настінний монтаж: є
Колесики / ніжки для пересування:
Додаткові характеристики:
2 режиму роботи
Габарити, вага, колір
Габарити: 46х80,5х11,5 см
Габарити в упаковці: 50х86х12,5 см
Вага: 4,4 кг
Вага в упаковці: 5,1 кг
Колір: білий
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Реком. площа обслуговування: | 15 кв. м |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Тип управління: | Механічне |
| Терморегулятор: | Так |
| Таймер: | Немає |
| Дисплей: | Немає |
| Габарити: | 46х80.5х11.5 см |
| Вага: | 4.4 кг |
| Колір: | Білий |
| Тип нагревательного елемента: | Голчастий |

