Бойлер Gorenje OGBS 50 OR V9
код товару: 484397
Особливості
Семідіодний індикатор температури
Збільшений шар теплоізоляції для зменшення теплових втрат
Захист від перегорання Тена (при відсутності води в баці)
Захист від перенагрівання Тена
Функція "Захисту від легіонел"
Індикація роботи Тена
Індикація відмови/збою
Теплові втрати: 0.62 кВт/24 год
Кількість змішаної води при t 40°C: 66 л
Підключення до водопроводу: G 1/2
Вага з водою: 78 кг
Номінальний струм: 8.7 А
Шнур живлення електромережі в комплект не входить!
Гарантія: 24 місяці на електричні елементи і 120 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 50 л |
| Форма: | Прямокутна |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 2х1000 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Електронне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Сухий |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з емалевим покриттям |
| Час нагріву: | 1.38 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 69х42х44.5 см |
| Вага: | 24 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Сербія |

