Бойлер Ariston ABS VELIS EVO PW 100 V
код товару: 11000
Бойлер Ariston ABS VELIS EVO PW 100 V
Особливості
Макс. робоча температура: 80°С
Макс. робочий тиск: 6 бар
Теплові втрати при Т=60°C: 1.5 кВт/ч за 24г
Клас захисту від води і пилу: IPX4
Потужність 2500 Вт
Обсяг: 100 л
Форма Slim
Установка: Вертикальна/горизонтальна
Габарити (ВхШхГ): 127.5х49х27 см
Тип управління електронне
Тип установки настінний
Гарантія: 12 місяці на електричні елементи і 36 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Об'єм: | 100 л |
| Форма: | Прямокутна |
| Потужність: | 2500 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х1500 Вт, 1х1000 Вт |
| Установка: | Вертикальна/горизонтальна |
| Тип управління: | Електронне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | AG+ |
| Час нагріву: | 3.52 год |
| Габарити (ВхШхГ): | 127.5х49х27 см |
| Вага: | 31 кг |
| Колір: | Білий/Сріблястий |
| Країна виробник: | Росія (Бренд Італія) |

