Бойлер Ariston PRO R 100 V
Бойлер Ariston PRO R 100 V
Особливості
Максимальна температура нагріву води: 75°С
Мінімальний тиск води: 0.2 бар
Максимальний тиск води: 8 бар Клас захисту: IPX3
Обсяг: 100 л
форма циліндрична
Потужність 1500 Вт
Час нагріву 3.87 год
Гарантія: 12 місяці на електричні елементи і 60 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Об'єм: | 100 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х1500 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | AG+ |
| Час нагріву: | 3.87 год |
| Габарити (ВхШхГ): | 91.3х45х48 см |
| Вага: | 26 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Італія |







