Бойлер Ariston ARI 150 VERT 560 THER MO EU
код товару: 01645
Бойлер Ariston ARI 150 VERT 560 THER MO EU
Особливості
Пінополіуретанова теплоізоляція без фреону
Захисний магнієвий анод збільшеного розміру
Бак водонагрівача зроблений з одного матеріалу (сталь), що запобігає виникненню гальванічного ефекту і електрохімічної корозії
12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи + 60 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 150 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 1800 Вт |
| Тип установки: | Підлоговий |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х1800 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Прихований (під кришкою) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з емалевим покриттям |
| Час нагріву: | 5 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 101х56х57.5 см |
| Вага: | 37 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Італія |

