Бойлер Ariston LYDOS R 100 V
код товару: 01652
Бойлер Ariston LYDOS R 100 V
Особливості
IPX3
Захист від перегріву
Магнієвий анод
Італійський дизайн
Збільшений магнієвий анод
Технологія не змішування холдной і гарячої води NANOMIX
Термостат з подвійним запобіжником
Товщина ізоляції 18.5 мм з боків і 15 мм зверху
Мідний тен
Гарантія: 12 місяці на електричні елементи і 60 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 100 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х1500 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з напиленням титану |
| Час нагріву: | 3.19 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 89.5х45х48 см |
| Вага: | 24 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Італія |





