Бойлер Ariston PLT ECO EVO 50 V 1.8K PL EU
Бойлер Ariston PLT ECO EVO 50 V 1.8K PL EU
Особливості
Максимальна температура нагріву Tmax 80°С
Система розподілу води в баку NANOMIX
Електронний термостат CoreTECH
LED дисплей
Електронний термометр
Функція інтелектуального управління
Функція ECO
Автоматична функція "Антілігіонелла"
Захист від перегріву
Захист від замерзання
Захист від включення без води
Індикація відмови в роботі термостата
Індикація перегріву
Індикація несправностей
Індикація функції захисту від замерзання
Гарантія: 12 місяці на електричні елементи і 84 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 50 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 1800 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х1800 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з напиленням срібла |
| Час нагріву: | 1.32 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 55.3х45х48 см |
| Вага: | 12 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Росія (Бренд Італія) |






