Бойлер Ariston PRO1 R ABS 50 V SLIM
код товару: 01832
Особливості
Бойлер Ariston PRO1 R ABS 50 V SLIM
Матеріал Тена: Мідь
Запобіжний клапан (захист від надлишкового тиску)
Час первинного нагріву: 1 год 45 хв
Максимальний тиск води: 8 бар
Внутрішній діаметр: 315 мм
Товщина термоізоляції: 18 мм
Технологія не змішування холдной і гарячої води NANOMIX
12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи + 60 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 50 л |
| Форма: | Slim |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х1500 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з напиленням срібла |
| Час нагріву: | 1.45 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 83.7х35.3х38.3 см |
| Вага: | 16.8 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Росія (Бренд Італія) |

