Бойлер Ariston PRO ECO 100 V 1.8K DRY HE
код товару: 01637
Бойлер Ariston PRO ECO 100 V 1.8K DRY HE
Особливості
Захист від замерзання
Захист від перегріву
Магнієвий анод Світлодіодний дисплей
ECO функція
Гарантія: 12 місяці на електричні елементи і 84 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 100 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 1800 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 2х900 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Електронне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Сухий |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з емалевим покриттям |
| Габарити (ВхШхГ): | 91.3x45x47 см |
| Вага: | 26 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Італія |









