Бойлер Ariston SB R 50 V
код товару: 00883
Знятий з виробництва
Подивитися аналог бойлер ARISTON SG1 50 V
Особливості
Потужність 1500Вт
Обсяг 50л
Мокрий Тен
Час нагріву води 2.05 год
Макс. температура нагріву: 75°C
Тиск води: min 0.2 атм
Тип підключення: нижнє
Нагрівальний елемент: мідний ТЕН
Автоматичне включення/вимикання
Магнієвий анод
Гарантія: 12 місяці на електричні елементи і 36 місяців на бак
| Об'єм: | 50 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х1500 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Емальована сталь |
| Час нагріву: | 2.05 год |
| Габарити (ВхШхГ): | 55х45х45 см |
| Вага: | 16.5 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Росія (Бренд Італія) |

