Пральна машина Hisense WFXE6012
Пральна машина Hisense WFXE6012
Особливості
Snowflake делікатна і ефективна прання завдяки унікальному барабану "Snowflake".Програми прання
Бавовна
Синтетика
Делікатне прання
Вовна
Інтенсивна
Швидке прання
Функції
Попереднє прання
ЕКО
Додаткове полоскання
Функція "Child lock"
Полоскання + Віджим
Віджимання
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| Споживання електроенергії: | 0.69 кВт/ч |
| Споживання води: | 40 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 8 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 84.5х59.5х45 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 52 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |












