Бойлер Atlantic O'Pro Horizontal HM 100 D400-1-M
код товару: 863051
Бойлер Atlantic O'Pro Horizontal HM 100 D400-1-M
Особливості
Мідний нагрівальний елемент
Антикорозійний захист O'Pro
Мінімальний час нагріву від 15 до 65 ° С, хв: 220
Теплові втрати, кВт/24 год при 65 ° C 1.85
Робочий тиск, бар 8
Напруга, В 220
Комплектація
Водонагрівач
Запобіжний клапан
Діелектрична муфта
Інструкція
Гарантія: Внутрішній бак - 5 років, електрична частина - 2 роки
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 100 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х1500 Вт |
| Установка: | Горизонтальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з напиленням цирконію |
| Час нагріву: | 3.40 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 97x43.3x45.1 см |
| Вага: | 25.5 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Єгипет |


