Електрочайник Tefal KI150D30
код товару: 13450
Електрочайник Tefal KI150D30
Особливости
Світлова індикація роботи
Відключення під час закипання
Відключення за відсутності води
Обертання на 360°
Комплектація
Електрочайник
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія 24 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Потужність: | 2400 Вт |
| Кришка | Знімна |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Нержавіюча сталь |
| Колір: | Нержавіюча сталь/Чорний |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 0.9 кг |
| Габарити: | 18.8х18х15.7 см |




