Бойлер ELDOM "Betta" кран 6500 W
код товару: 13757
Особливості
Оснащений душем
Захист від перегріву води
У водонагрівачах встановлено теплорегулюючі пристрої з заводської налаштуванням, в автоматичному режимі підтримують необхідну температуру води.
Після досягнення заданого значення терморегулятор перериває ланцюг харчування
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Форма: | Прямокутна |
| Потужність: | 6500 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Установка: | Вертикальна |
| Габарити (ВхШхГ): | 29.8x19.5x13.4 см |
| Вага: | 2.1 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Болгарія |

