Бойлер Eldom Favourite 100 WV10046
Особливості
Магнієвий анод
Форма: Циліндрична
Економічний - товста і компактна ізоляція, не містить хлорфторвуглеців, зроблена за спеціальною формулою, яка гарантує мінімальні втрати енергії
Безпечний - з унікальною шестирівневої захистом
Спеціальний еліптичний профіль Зовнішній капілярний термостат
капілярний термовиключатель
Електричний трубчастий елемент нагріву
Комбінований металевий запобіжний клапан «3 в 1» - здійснює механізми балансування, перевірки і диференційний клапан Водонепроникний перемикач з підсвічуванням
Гарантія: 24 місяці на електричні елементи і 84 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 100 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1x2000 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з напиленням цирконію |
| Габарити (ВхШхГ): | 100.5x46.2x48.4 см |
| Вага: | 29 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Болгарія |









