Бойлер Midea D80-20ED2 (W)
код товару: 13090
Бойлер Midea D80-20ED2 (W)
Особливості
Можливо монтувати як горизонтально, так і вертикально
Внутрішній бак виготовлений з листової сталі товщиною 2 мм
Трирівнева захист від корозії
Напруга живлення: 220-240 В
Спосіб подачі води: напірний
Запобіжний скидний клапан: так
Дисплей: є
Комплектація
Водонагрівач
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія: 24 місяці на електричні елементи і 72 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Об'єм: | 80 л |
| Форма: | Прямокутна |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х800 Вт, 1х1200 Вт |
| Установка: | Вертикальна/горизонтальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Емальована сталь |
| Час нагріву: | 3.1 год |
| Габарити (ВхШхГ): | 90x57x30 см |
| Вага: | 31.2 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |


