Холодильник Arita ARF-95DW
Холодильник Arita ARF-95DW
Особливості
Виробник Midea
Низькотемпературне відділення об'ємом 11 л
Металеві полиці на пазах
Регульовані ніжки
Хладагент: R600a
Рівень шуму: 42 дБ
Холодильне відділення
Зона свіжості: Немає
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Метал/3 шт
Дверні кошики: 3 шт
Полка для пляшок: У дверях
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування холодильної камери: | Статична |
| Тип: | Однокамерний |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 11 л |
| Загальний обсяг: | 95 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 93 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 84 см |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кліматичний клас: | T-SN-N |
| Габарити (ВхШхГ): | 84х47х44 см |
| Вага (кг): | 21.15 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (109 кВт/рік) |
| Управління: | Механічне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай (Бренд Україна) |










