Пральна машина Indesit BWSE 71293X WBV UA
код товару: 13782
Пральна машина Indesit BWSE 71293X WBV UA
Особливості
Контроль дисбалансу
Контроль піноутворення
Технологія 6th Sense FreshCare+
Програми прання
Швидке прання
Делікатне прання
Віджимання+слив
Полоскання + віджим
Прання з парою
Програми за типом білизни Білі речі
Синтетика
Змішана прання
Прання пухових виробів
Прання вовни
Бавовна
Кольорові речі
Еко-бавовна
Функції
Самоочищення
Функція відкладеного старту
Комплектація
Пральна машина
Документація
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 7 кг |
| Споживання електроенергії: | 0.9 кВт/г |
| Споживання води: | 48.5 л |
| Клас прання: | A |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 16 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85x59.5x43.5 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 64.8 кг |
| Країна-виробник товару: | Італія |



